Velünk Magadért

Horgászverseny eredmények

by on máj.03, 2015, under Sport programjaink

 

 

 

 

Csapat név

I. Legn.hal

H

II. Legn.hal

H

I. versenyző

H

II. versenyző

H

Össz. súly

Csapat Helyezés

1.

Aranypikkely Team

Dr. Füzesi Viktor, Szalontai Nándor

-

-

-

-

1660

26

2800

17

4460

11

2.

Velünk Magadért Team II

Bényei Gyula, Boldizsár Andor

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

3.

Fülöpi Jó Horgászok Team

Nagy Adrián

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

4.

Jordán Team

Id. Jordán Gusztáv, ifj. Jordán Gusztáv

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

5.

Betli Team: Őrsi László, Faragó Lajos

-

-

-

-

1360

29

5240

6

6600

6

6.

Solti Cápák. Eiler Zsolt, Lehr György

2700

1

-

-

-

-

-

-

4300

12

7

KÉKVILLÁM: FARKAS FERENC, MÓRICZ GERGŐ

2600

2

-

-

2600

20

100

33

2700

18

8

Kubik-Zrt: Enyedi Ferenc,Sípos István

-

-

2220

4

-

-

-

-

4240

13

9

LCS 88: Nagy János, Schweicer János

-

-

-

-

5800

4

5840

3

11640

1

10

Esélyetek-SE: Harján Róbert,Halász László

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

11

Állampusztai Vidrák: Helfrich Zoltán, Kaszt János

-

-

1400

5

1380

28

2260

22

3640

16

12

Ózdi Zsiványok: Tomkovics László, Mátraházi István

-

-

-

-

3660

9

2200

23

5860

8

13

Pentele Team: Nagy Tibort, Körmendi János

-

-

-

-

5700

5

3440

10

9140

3

14

Alcatraz Team: Szalontai Zoltán, Horváth Szabolcs

-

-

-

-

6840

1

2000

24

8840

4

15

Ho-Hó Team: Kókai János és Ferentzi Gyula

-

-

-

-

6680

2

3820

8

10500

2

16

HOREN TEAM: Horváth Imre és Horváth Gábor

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

17

Tököl ők: Dr. Katona János, Farkas Ferenc

480

6

-

-

480

32

2860

16

3340

17

18

Szuttyan a potyka: Tisza Károly, Csanádi Gábor

-

-

-

-

1120

30

80

34

1200

23

19

K.F.T: Nagy Róbert és Scheff Ádám

-

-

-

-

2280

21

1600

27

3880

15

20

Meki Sztár Team: Vajda István,Katona Nándor

-

-

-

-

3200

13

920

31

4120

14

21

Fa-Pe-ca: Farkas Andor, Petres Lajos

-

-

-

-

-

-

-

-

1020

24

22

Cseje Team: Cserna László Jeszenszki Rudolf

-

-

-

-

-

-

-

-

2380

20

23

Bodrog-Team: Hauser Gábor, Majoros Tibor

-

-

-

-

1820

25

2960

15

4780

10

24

Sataratacsapata: Szegedi Gyula, Horgonyi László

-

-

-

-

-

-

-

-

1240

22

25

EGO: Horváth Tibor

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

26

HorgÁszok: Vörös Gábor, Baranyi Ferenc

-

-

-

-

-

-

-

-

1480

21

27

Szegedi Csillagok: Farkas András, Tordik Tibor

-

-

-

-

3100

14

2700

19

5800

8

28

Guppi: Mondok Zoltán

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

29

Kiss-Csapat: Kiss Róbert, Kiss László

-

-

2600

2

-

-

-

-

2650

19

30

Serfishing Team: Serfőző Dávid, Serfőző Ádám

-

-

-

-

2800

17

4860

7

7460

5

31

Timár-Mix Gyömrő: Szabó-Tóth Péter, Árvai Antal

-

-

-

-

3300

11

3300

11

6600

6

 

Hozzászólások kikapcsolva more...

Horgászverseny nevezett csapatok

by on márc.30, 2015, under Sport programjaink

Nevezések befizetése:

Pénzintézet és számlaszám: OTP bank nyrt., 11732002-20418935
Nevezett Csapatok:
  1. Velünk Magadért Team: Bényei Gyula
  2. Aranypikkely Team: Dr. Füzesi Viktor, Szalontai Nándor
  3. Fülöpi Jó horgászok: Nagy Adrián
  4. Jordán Team: Jordán Gusztáv
  5. Betli Team: Őrsi László, Faragó Lajos
  6. Solti Cápák. Eiler Zsolt, Lehr György
  7. KÉKVILLÁM: FARKAS FERENC, MÓRICZ GERGŐ
  8. Kubik-Zrt: Enyedi Ferenc,Sípos István,
  9. LCS 88: Nagy János, Schweicer János,
  10. Esélyetek-SE: Harján Róbert,Halász László
  11. Állampusztai Vidrák: Helfrich Zoltán, Kaszt János + kísérő
  12. Pentele I-es csapat: Tomkovics László, Mátraházi István
  13. Pentele II-es csapat: Nagy Tibort, Körmendi János
  14. Csoki-Zoli Team: Csótai Gábor, Pulai Zoltán
  15. Ho-Hó Team: Kókai János és Ferentzi Gyula
  16. HOREN TEAM: Horváth Imre és Horváth Gábor
  17. Tököl ők: Dr. Katona János, Farkas Ferenc
  18. Szuttyan a potyka: Tisza Károly, Csanádi Gábor
  19. K.F.T: Nagy Róbert és Scheff Ádám
  20. Meki Sztár Team: Vajda István,Katona Nándor
  21. Fa-Pe-ca: Farkas Andor, Petres Lajos
  22. Cseje Team: Cserna László Jeszenszki Rudolf + 3 fő
  23. Bodrog-Team: Hauser Gábor, Majoros Tibor
  24. Sataratacsapata: Szegedi Gyula, Horgonyi László
  25. EGO: Horváth Tibor +2 fő
  26. HorgÁszok: Vörös Gábor, Baranyi Ferenc + 1 kisérő
  27. Szegedi Csillagok: Farkas András, Szatler József
  28. Guppi: Mondok Zoltán + 2 kísérő
  29. Kiss-Csapat: Kiss Róbert, Kiss László
  30. Serfishing Team: Serfőző Dávid, Serfőző Ádám

 

Hozzászólások kikapcsolva more...

HORGÁSZVERSENY 2015

by on márc.13, 2015, under Sport programjaink

Velünk Magadért Egyesület

Horgászversenye

 

 

Rendező: Velünk Magadért Egyesület

 

Verseny helyszíne: Tiszakécske Sporthorgász tó (www.tkkshe.hu)

 

Időpontja: 2015. május 02.

 

Nevezés: Telefonon vagy email- ben történő egyeztetés után.

 

Nevezési határidő: 2015. április 20.

Telefonon vagy email- ben történő jelentkezés után a nevezési díj befizetésével válik véglegessé a nevezés.

www.velunkmagadert.hu/ honlapon megtekinthetők lesznek a beérkezett nevezések

 

Nevezési díj:

Csapat induló: 7.000 Ft / csapat

A nevezési díj üdvözlőitalt, ebédet tartalmaz.

Kísérő személy részére az ebéd ára 800 forint, melyet előre jelezni kell.

 

Díjazás: Az első három helyezést díjazzuk. Különdíj illeti meg a legnagyobb halat kifogó versenyzőt.

Egyéni:

1: Aranyérem és 20.000 Ft értékű horgászfelszerelés

2: Ezüstérem és 15.000 Ft értékű horgászfelszerelés

3: Bronzérem és 10.000 Ft értékű horgászfelszerelés

 

Csapat:

1: Aranyérem és vándorkupa

2: Ezüstérem

3: Bronzérem

Legnagyobb halért: Ajándéktárgy

 

A verseny szabályai:

A versenyre 2 fős csapatok nevezését fogadjuk el.

A párok egymás mellett horgásznak 1-1 úszós vagy/és fenekezős készséggel.

Sorsolás reggel a verseny helyszínén történik.

Horgászni egy bottal lehet, egy horoggal, úszós vagy fenekezős szerelékkel.

A horgászmódszer szabadon választott és a verseny közben bármikor változtatható.

Tartalékként bármennyi bot rendelkezésre állhat.

 

Érkezés:                                                07.15-ig.

Sorsolás, technikai megbeszélés:          07.30

Helyek elfoglalása:                               07.50-től

Alapozó etetés:                                     08.30-tól

Verseny időtartama:                             09.00 – 13.00

 

Az értékelésbe minden 13.00-ig kifogott (partra került) hal beszámít, amellyel kíméletesen kell bánni.

A verseny ideje alatt versenybírók biztosítják a verseny tisztaságát illetve folyamatosan végzik az ellenőrzést, mérlegelést. A kifogott halat minden versenyzőnek haltartóban, kíméletesen, élve kell tartania, mert mérlegelés után vissza kell helyezni a tóba. A kívülről akadt hal nem számolható be a mérlegelésnél.

Merítő szák használata KÖTELEZŐ.

Merítő szák kölcsönadása megengedett, de mindenki magának szákol, segítségnyújtás nem megengedett, szabálytalanságnak minősül.

Mérlegelés mindenkinek a horgászhelyén történik

Amennyiben valamely versenyző bármilyen szabálytalanságot követ el, azt a versenyből azonnal kizárjuk!

Minden résztvevőnek eredményes horgászversenyt kívánunk!

 

Koordinátor:

Dobos Sándor dobos.sandor@velunkmagadert.hu

Hozzászólások kikapcsolva more...

Strandfoci

by on jún.11, 2014, under Sport programjaink

Velünk Magadért Egyesület

StrandLabdarúgó torna

sorsolása

 

„A” csoport

MH 86. Szolnok Helikopter Bázis

BKKM-i Tűzoltó SC

Fővárosi bv.

Márianosztra bv.

1 forduló

09. 30 MH 86. Szolnok Helikopter Bázis BKKM-i Tűzoltó SC
10. 00 Fővárosi bv. Márianosztra bv.

 

2 forduló

10. 30 MH 86. Szolnok Helikopter Bázis Fővárosi bv.
11. 00 Márianosztra bv. BKKM-i Tűzoltó SC

 

3 forduló

11. 30 MH 86. Szolnok Helikopter Bázis Márianosztra bv.
12. 00 Fővárosi bv. BKKM-i Tűzoltó SC

 

1   forduló

2   forduló

3   forduló

Pont

Gólarány

Pont

Gólarány

Pont

Gólarány

MH 86. Szolnok

BKKM-i Tűzoltó SC

Fővárosi bv.

Márianosztra bv.


„B” csoport

MH.1 Honvéd Tűzszerész és Hadihajós Ezred

Nagykőrösi Rk

Budapesti Fegyház és Börtön

Velünk Magadért Egyesület

1 forduló

09. 30 Honvéd Tűzszerész Ezred Nagykőrösi Rk
10. 00 Budapesti   Fegyház és Börtön Velünk   Magadért Egyesület

 

2 forduló

10.30 Honvéd   Tűzszerész Ezred Budapesti   Fegyház és Börtön
11.00 Nagykőrösi Rk Velünk   Magadért Egyesület

 

3 forduló

11. 30 Honvéd   Tűzszerész Ezred Velünk   Magadért Egyesület
12.00 Budapesti   Fegyház és Börtön Nagykőrösi Rk

1   forduló

2   forduló

3   forduló

Pont

Gólarány

Pont

Gólarány

Pont

Gólarány

Honvéd Tűzszerész Ezred

Nagykőrösi

Rk.

Budapesti Fegyház és Börtön

Velünk Magadért Egyesület

 

Helyosztók

 

13. 00 A4 B4
13. 30 A3 B3
14. 00 A2 B2
14 30 B1 A1

 

Résztvevők

 

Hozzászólások kikapcsolva more...

Strandfoci kiírása

by on máj.17, 2014, under Sport programjaink

IV. Rendvédelmi Strandfoci Bajnokság

Versenykiírás

 

 

Rendező: Velünk Magadért Egyesület, Bács-Kiskun Megyei Bv. Intézet

 

Verseny helyszíne: Tiszakécske Termálfürdő területe

 

Időpontja: 2014. június 29 Vasárnap.

Nevezési díj: 15. 000 Ft/csapat (10 fő), amely tartalmazza a nevezési díjat, belépőt a termálfürdő területére a csapattagok részére, egész napos fürdési lehetőséget, ebédet.

Kísérő személy belépése a fürdőbelépő megváltásával történik. Ebédre a termálfürdő büféjében van lehetőség térítés ellenében.

Nevezési határidő: 2014. június 10.

Telefonon vagy email- ben történő jelentkezés után, a nevezési díj befizetésével válik véglegessé a nevezés.

www.velunkmagadert.hu honlapon megtekinthetők lesznek a beérkezett nevezések, az nyolc csapat nevezését tudjuk elfogadni.

 

Díjazás: Az első helyezet serleg, első három helyezet érem, a többi csapat oklevél díjazásban részesül.

 

Strandfoci szabályok röviden:

A mérkőzést két csapat játssza, 5-5 fővel, ezek közül az egyik a kapus. A verseny kiírásnak megfelelően max. öt /5/ cserejátékos lehet /azaz 8 fő nevezhető az adott mérkőzésre/. A kapus bármikor lecserélhető. Bármelyik nevezett játékos lehet cserekapus. A kapus cseréje alatt nem áll meg az óra.

A mérkőzés 2 x 10 perces részre oszlik. Csak közvetlen szabadrúgás van. Szabadrúgásból közvetlenül gól érhető el. Semmilyen helyzetben nem állítható sorfal. Szabadrúgást annak a játékosnak kell elvégezni, aki ellen a szabálysértést elkövették. A szabadrúgást végző játékos a lábát vagy a labdát használva kis homokdombot képezhet, hogy a labdát megemelje.

A játék egy pályán zajlik folyamatosan. A mérkőzéseket hivatásos játékvezetők irányítják.

A küzdelmek A és B csoportban zajlanak.

A csoportküzdelmek után az 1 helyezettek a vándorkupáért, a 2. helyezettek a bronzéremért játszanak.

A csoportokon belül a helyezések eldöntésekor az alábbi szempontokat vesszük figyelembe:

  • 1. több      szerzett pont
  • 2. egymás      elleni eredmény
  • 3. gólkülönbség
  • 4. több      rúgott gól
  • 5.      sorsolás

 

 

Koordinátor:

 

 

Dobos Sándor                        dobos.sandor@velunkmagadert.hu

Hozzászólások kikapcsolva more...

Horgászverseny eredmények

by on ápr.05, 2014, under Sport programjaink

A „Velünk Magadért” elnevezésű Horgászverseny végeredménye

Az eredményekhez és a részvételhez gratulálunk!

 

1. G+Gy Team

Sipos Gábor és Szaulik György 14800 gramm

2. Aranypikkely

Szalontai Zoltán, Horváth Szabolcs 9060 gramm

3. Bodrog Team

Hauser Gábor és Majoros Zsolt 8012 gramm

4. Kécskei Zsaruk

Karádi Ferenc és Koós István 8010 gramm

5. P+T Team

Szabó-Tóth Péter és Árvai Antal 7430 gramm

6. Serfishing Team

Serfőző Ádám, Gaál Miklós 6950

 

Legnagyobb hal: Popper József 3600 gr.

 

Csapat   név

Össz. súly

Helyezés

1.

Velünk Magadért Team IDr. Füzesi Viktor, Szalontai   Nándor

5690

9

2.

Velünk Magadért Team II  Bényei Gyula, Boldizsár Andor

930

31

3.

GubancolókKiss Attila, Zubek János

-

4.

Farkas TeamFarkas Nándor, Farkas Levente

900

33

5.

Zacsi TeamZahorecz   Zsolt, Varga Norbert

-

6.

Fülöpi Jó Horgászok TeamNagy   Adrián

-

7

Jordán TeamId.   Jordán Gusztáv, ifj. Jordán Gusztáv

2900

16

8

Kubik Zrt.Kerekes László,Sípos István

4020

12

9

SNECI TEAMGyurkovics Gyula és Bacsa Tamás

1880

22

10

Pentelee PoliceTomkovics László, Körmendi János

5330

10

11

CápavadászokŐrsi László, Sántha Tibor

1480

28

12

Serfishing TeamSerfőző Ádám, Gaál Miklós

6950

6

13

Vegyige1Gerő Tibor, Kéfer György

-

14

Venyige2Kollár Zsolt, Futó Mihály 

-

15

Szolnok Rk HO-Ho TeamKóródi Imre, Balla Zoltán

2150

18

16

Monor Police Carp PliersSzűcs Imre, Vizi Ádám

0

17

L.C.S 88Nagy János, Schveicer János

1570

27

18

DISZ 1 csapatChladny Zoltán, Hörnyék Zoltán

920

32

19

DISZ 2 csapatVolent Csaba, Réti Gergely

1940

21

20

DISZ 3 csapatHedl Csaba, Bence Gábor

2130

19

21

DISZ 4 csapatIvady Csaba, Maglódi Péter

1780

25

22

DISZ 5 csapatMedovarszki Roland, Mándi Béla

1850

23

23

DISZ 6 csapatKun Viktor, Barát János

-

24

DISZ 7 csapatTorják Gábor, Tóth Sándor

-

25

Fővárosi Büntetés-végrehajtási   TeamParag Gyula, Zalavári Attila

950

30

26

A+G TeamVarga Attila és Nagy Gábor

3750

13

27

P+T TeamSzabó-Tóth Péter és Árvai Antal

7430

5

28

G+Gy TeamSipos Gábor és Szaulik György

14800

1

29

Veszprém BV Team I.Kőmíves Vazul, Gyermeli Rafael

-

30

Veszprém BV Team II.György   András, Rákoczi István

2300

17

31

Solti SnecikFaragó Lajos, Lehr György

2010

20

32

GuppiMondok   Zoltán, Tóth Ferenc

-

33

FegyördögökCserkó Tamás – Molnár Gábor

1820

24

34

TintahalakTurza Tibor – Vágány Csaba

-

35

SmasszeRockMolnár József, Csató László

-

36

Lúdtalpas gumicsizmatalpHegedűs Attila – Bognár Attila

4040

11

37

Huszonöt+kupakSzabó Ferenc “Csumi” – Sándor   Arnold

-

38

Perfekt Kecskemét TeamFerentzi   Gyula, Deák Vendel

6310

8

39

Nosztra bv teamBurik Tibor, Stefán László

1720

26

40

Moby-Dick csapatHorgonyi László és Péceli János

3450

14

41

Harci KukacokSzegedi Gyula és Balla Gergő

-

42

Fóka TeamSzakály András és Jánosi Zoltán

3080

15

43

Bodrog TeamHauser   Gábor és Majoros Zsolt

8120

3

44

Állampusztai VidrákHelfrich   Zoltán és Györgye Csaba

1430

29

45

Kécskei ZsarukKarádi Ferenc és Koós István

8010

4

46

AranypikkelySzalontai Zoltán, Horváth   Szabolcs

9060

2

47

Alpári   Tisza TeamBarta   Lajos, Popper József

6500

7

 

 

Hozzászólások kikapcsolva more...

Horgászverseny kiírás

by on márc.18, 2014, under Sport programjaink

Velünk Magadért Egyesület

Horgászversenye

 

 

Rendező: Velünk Magadért Egyesület, Bács-Kiskun Megyei Bv. Intézet

 

Verseny helyszíne: Tiszakécske Sporthorgász tó (www.tkkshe.hu)

 

Időpontja: 2014.április 26.

Nevezés: Telefonon vagy email- ben történő egyeztetés után.

Nevezési határidő: 2014. április 14.

Telefonon vagy email- ben történő jelentkezés után a nevezési díj befizetésével válik véglegessé a nevezés.

www.velunkmagadert.hu/ honlapon megtekinthetők lesznek a beérkezett nevezések

 

Nevezési díj:

Csapat induló: 6.000 Ft / csapat

A nevezési díj üdvözlőitalt, ebédet tartalmaz .

Kísérő személy részére az ebéd ára 800 forint, melyet előre jelezni kell.

 

Díjazás: Az első három helyezést díjazzuk. Különdíj illeti meg a legnagyobb halat kifogó versenyzőt.

Egyéni:

1: Aranyérem és 20.000 Ft értékű horgászfelszerelés

2: Ezüstérem és 15.000 Ft értékű horgászfelszerelés

3: Bronzérem és 10.000 Ft értékű horgászfelszerelés

Csapat:

1: Aranyérem és vándorkupa

2: Ezüstérem

3: Bronzérem

Legnagyobb halért: Ajándéktárgy

 

A verseny szabályai:

A versenyre 2 fős csapatok nevezését fogadjuk el. A párok egymás mellett horgásznak 1-1 úszós vagy/és fenekezős készséggel.

Sorsolás reggel a verseny helyszínén történik.

Horgászni egy bottal lehet, egy horoggal, úszós vagy fenekezős szerelékkel.

A horgászmódszer szabadon választott és a verseny közben bármikor változtatható.

Tartalékként bármennyi bot rendelkezésre állhat.

 

Érkezés:                                                   07.15-ig.

Sorsolás, technikai megbeszélés:               07.30

Helyek elfoglalása:                                    07.50-től

Alapozó etetés:                                         08.30-tól

Verseny időtartama:                                  09.00 – 13.00

Az értékelésbe minden 13.00-ig kifogott (partra került) hal beszámít, amellyel kíméletesen kell bánni.

A verseny ideje alatt versenybírók biztosítják a verseny tisztaságát illetve folyamatosan végzik az ellenőrzést, mérlegelést. A kifogott halat minden versenyzőnek haltartóban, kíméletesen, élve kell tartania, mert mérlegelés után vissza kell helyezni a tóba. A kívülről akadt hal nem számolható be a mérlegelésnél.

Merítő szák használata KÖTELEZŐ.

Merítő szák kölcsönadása megengedett, de mindenki magának szákol, segítségnyújtás nem megengedett, szabálytalanságnak minősül.

Mérlegelés mindenkinek a horgászhelyén történik

Amennyiben valamely versenyző bármilyen szabálytalanságot követ el, azt a versenyből azonnal kizárjuk!

Minden résztvevőnek eredményes horgászversenyt kívánunk!

 

 

Koordinátor:

Dobos Sándor                         dobos.sandor@velunkmagadert.hu

Hozzászólások kikapcsolva more...

Velünk Magadért kupa

by on jan.23, 2014, under Sport programjaink

V. VELÜNK MAGADÉRT

Vándorkupa

IMG_1386

 

A csoport: Szolnok BV Intézet, Állampusztai Országos BV Intézet, Fővárosi BV Intézet, Nagykáta Zsaru SE, Csongrád M-i Főügyészség

 

1 forduló

08. 00 Szolnok Állampuszta  2 1
08. 20 Fővárosi BV Nagykáta Zsaru SE  2 2
Pihen: Csongrád M-i   Főügyészség

 

2 forduló

08. 45 Szolnok Csongrád M-i Főügy.  1  2
09. 05 Állampuszta Fővárosi BV  1  0
Pihen: Nagykáta Zsaru SE

 

3 forduló

09. 30 Nagykáta Zsaru SE Csongrád M-i Főügy.  1  1
09. 50 Szolnok Fővárosi BV  0  2
Pihen: Állampuszta

 

4 forduló

10. 15 Állampuszta Csongrád M-i Főügy.  2  0
10. 35 Szolnok Nagykáta Zsaru SE  1  0
Pihen: Fővárosi BV

 

5 forduló

11. 00 Csongrád M-i Főügy. Fővárosi BV  0  1
11. 20 Állampuszta Nagykáta Zsaru SE  2  0
Pihen: Szolnok

 

  1. Állampusztai Országos BV Intézet
  2. Fővárosi BV Intézet
  3. Szolnok BV Intézet
  4. Csongrád M-i Főügyészség
  5. Nagykáta Zsaru SE

 

B csoport: Újpest Police Sportegyesület, Közép-Dunántúli Országos BV Intézet (KDO BVI) Szegedi Fegyház és Börtön, MH BHD, Tiszalök Országos BV Intézet

 

1 forduló

12. 00 Újpest KDO BVI  1  2
12. 20 Szeged MH BHD  2  2
Pihen: Tiszalök

 

2 forduló

12. 45 Újpest Tiszalök  0  0
13. 05 KDO BVI Szeged  1  2
Pihen: MH BHD

 

3 forduló

13. 30 MH BHD Tiszalök  1  0
13. 50 Újpest Szeged  0  3
Pihen: KDO BVI

 

4 forduló

14. 15 KDO BVI Tiszalök  1  1
14. 35 Újpest MH BHD  0  2
Pihen: Szeged

 

5 forduló

15. 00 Tiszalök Szeged  0  3
15. 20 KDO BVI MH BHD
Pihen: Újpest

 

  1. Szegedi Fegyház és Börtön
  2. MH BHD
  3. Közép-Dunántúli Országos BV Intézet
  4. Tiszalök Országos BV Intézet
  5. Újpest Police Sportegyesület


C csoport: Velünk Magadért Egyesület, Kecskeméti Törvényszék, Budapesti Fegyház és Börtön (BFB), MH 86. Szolnok Helikopter Bázis, BRFK XVIII ker.

 

1 forduló

08.   15 Velünk   Magadért Egyes. Kecskeméti   Törvényszék  0  0
08.   35 BFB Szolnok  2  1
Pihen:   BRFK XVIII ker

 

2 forduló

09.   00 Velünk   Magadért Egyes. BRFK   XVIII ker  0  2
09.   20 Kecskeméti   Törvényszék BFB  0  0
Pihen:   Szolnok

 

3 forduló

09.   45 BRFK   XVIII ker Szolnok  1  1
10.   05 Velünk   Magadért Egyes. BFB  1  2
Pihen:   Kecskeméti Törvényszék

 

4 forduló

10.   30 Kecskeméti   Törvényszék BRFK   XVIII ker  1  1
10.   50 Velünk   Magadért Egyes. Szolnok  2  4
Pihen:   BFB

 

5 forduló

11.   15 BRFK   XVIII ker BFB  1  1
11.   45 Kecskeméti   Törvényszék Szolnok  1  2
Pihen:   Velünk Magadért Egyes.

 

  1. Budapesti Fegyház és Börtön
  2. MH 86. Szolnok Helikopter Bázis
  3. BRFK XVIII ker.
  4. Kecskeméti Törvényszék
  5. Velünk Magadért Egyesület

 

D csoport: MH BHD Hotel Hadik, IPA BRFK KH Egyesület, Bp. IX ker RK., Márianosztra Fegyház és Börtön, Sátoraljaújhelyi Fegyház és Börtön

 

1 forduló

12.   15 MH BHD Hotel Hadik IPA   BRFK KH Egyesület  0  4
12.   35 Bp.   IX ker RK Márianosztra  0  1
Pihen:   Sátoraljaújhely

 

2 forduló

13.   00 MH   BHD Hotel Hadik Sátoraljaújhely  0  3
13.   20 IPA   BRFK KH Egyesület Bp.   IX ker RK  5  0
Pihen:   Márianosztra

 

3 forduló

13.   55 Márianosztra Sátoraljaújhely  1  1
14.   15 MH   BHD Hotel Hadik Bp.   IX ker RK  1  2
Pihen:   IPA BRFK KH Egyesület

 

4 forduló

14.   40 IPA   BRFK KH Egyesület Sátoraljaújhely  1  1
15.   00 MH   BHD Hotel Hadik Márianosztra  0  3
Pihen:   Bp. IX ker RK

 

5 forduló

15.   25 Sátoraljaújhely Bp.   IX ker RK  4  1
15.   45 IPA   BRFK KH Egyesület Márianosztra  2  0
Pihen:   MH BHD Hotel Hadik

 

  1. IPA BRFK KH Egyesület
  2. Sátoraljaújhelyi Fegyház és Börtön
  3. Márianosztra Fegyház és Börtön
  4. Bp. IX ker RK
  5. MH BHD Hotel Hadik

 

 

Helyosztók

 

KÖZÉPDÖNTŐ

A

16. 15  Állampuszta MH 86. Szolnok Helikopter Bázis  0  0
 7 m: 1-2

B

16. 35  Szeged Bv  Sátoraljaújhely  0m  0
 7 m: 1-0

C

16. 45  BFB  Fővárosi Bv  0  4

D

17. 05  IPA BRFK  MH BHD  0 0

7 m: 3-2

 

ELŐDÖNTŐ

17. 25  MH 86. Szolnok Helikopter Bázis  Fővárosi Bv  0  1

 

17. 55  Szeged Bv  IPA BRFK  1  1
 7 m: 1-2

 

 

3. helyért

18. 15  MH 86. Szolnok Helikopter Bázis   Szeged BV  2  1

 

Döntő

18. 35  Fővárosi Bv  IPA BRFK  1  1

7 méteresekkel a kupavédő:

 

IMG_1382

 

IPA BRFK KH Egyesület

 

 

 

Hozzászólások kikapcsolva more...

Velünk Magadért Kupa kiírás

by on jan.01, 2014, under Sport programjaink

V. Velünk Magadért Kupa

 

 

Rendező:

Velünk Magadért Egyesület, Bács-Kiskun Megyei Bv. Intézet

 

A torna célja:

  • a      résztvevő csapatok részére amatőr verseny lehetőség biztosítása,
  • hasznos      szabadidős tevékenység biztosítása,
  • a      sportág népszerűsítése, a Fair Play magatartás érvényre juttatása,
  • hagyományt      teremtés, minden évben meg kívánjuk rendezni a tornát

 

A labdarúgó kupa lebonyolításának rendszere és ideje

A csapatok csoport rendszerben játszanak, amelynek menetrendjét s helyszíneit a Versenybizottság jelöli ki és elkészíti a sorsolást, a nevezések beérkezése alapján.

A csoport küzdelmek után a csoportok helyezettjei játsszák a döntőt és a helyosztókat.

 

A kupa résztvevői, nevezési határidő, nevezési díj

A bajnokság résztvevői, aki a versenykiírást elfogadja, és a nevezési díjat befizeti.

A nevezési díjat személyesen megbeszélt időpontban vagy átutalással lehet teljesíteni.

Pénzintézet: Orgovány és Vidéke Takarékszövetkezet

Számlaszám: 52400078-17081902

 

A torna nevezési díja 10. 000 forint.

Nevezési határidő: 2014. február 04.

 

A helyezések eldöntése:

A kupa helyezési sorrendjét a mérkőzéseken megszerzett pontok összege határozza meg. A kupa valamennyi mérkőzésén a győzelemért 3 pont, döntetlenért 1 pont, vereség esetén 0 pont jár.

Azonos pontszám esetén az alábbi sorrend dönt, a csoportokban:

  • a      mérkőzések gólkülönbsége, egymás ellen játszott mérkőzések gólkülönbsége,      több rúgott gól, a büntető rúgások.

A rájátszásban a győztesek érik el a jobb helyezést.

 

Helyszín:

Kecskemét- Tóth László sétány.

 

Időpont:

2013. február 22

 

Díjazás:

1. helyezett csapat aranyérem, 2. helyezett csapat ezüstérem, 3. helyezett csapat bronzérem díjazásban részesül. Egy évig a vándorkupát megőrizheti.

 

Labda: 5-ös méretű labda.

 

Csapatlétszám: Max. 12 fő (5+1-es)

 

Egyéb rendelkezések

A torna lebonyolításával kapcsolatos, jelen versenykiírásban nem szereplő kérdésekben a Labdarúgás Szabálykönyve előírásait kell betartani.

 

Koordinátor:

Dobos Sándor dobos.sandor@velunkmagadert.hu

 

Hozzászólások kikapcsolva more...

U8-U11 torna végeredmények

by on nov.25, 2013, under Sport programjaink

 

Velünk Magadért

gyermeklabdarúgó kupa

U8

Jegyzőkönyve

 

1   forduló

08. 00 Kiskunfélegyházi HTK UFC 4 0
08. 20 CVSE Törökszentmiklós 1 0
Pihen: Budafoki LC

 

2   forduló

08. 40 Budafoki LC UFC 5 3
09. 00 Kiskunfélegyházi   HTK Törökszentmiklós 3 2
Pihen: CVSE

 

3   forduló

09. 20 UFC CVSE 0 4
09. 40 Kiskunfélegyházi   HTK Budafoki LC 1 1
Pihen: Törökszentmiklós

 

4   forduló

10. 00 UFC Törökszentmiklós 0 2
10. 20 CVSE Budafoki LC 5 1
Pihen: Kiskunfélegyházi   HTK

 

5   forduló

10. 40 Kiskunfélegyházi   HTK CVSE 1 1
11. 00 Törökszentmiklós Budafoki LC 2 0
Pihen: UFC

 

 

 

Helyezés

Mérkőzés

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Rúgott

Kapott

Pont

Torna válogatott

1

CVSE

4

3

1

0

11

2

10

Szegedi Levent

2

KHTK

4

2

2

0

9

4

8

Szabó Bence

3

Budafoki LC

4

2

1

1

9

9

7

Lakatos Csongor

4

Törökszentmiklós

4

1

0

3

4

6

3

Burai Rómeó

5

UFC

4

0

0

4

3

15

0

Hegymegi Tamás

 

 

Velünk Magadért

gyermeklabdarúgó kupa

U9 korcsoport

Jegyzőkönyve

 

1   forduló

08. 00

SC Hírös-ÉP I.

KLC KTE SI

0

2

08. 20

KHTK

CVSE

4

0

09. 00

Budafoki LC

Pilis

5

0

2   forduló

09. 20

SC Hírös-ÉP I.

KHTK

2

2

09.40

CVSE

Budafoki LC

2

1

10. 00

Pilis

KLC KTE SI

1

0

3   forduló

10. 20

SC Hírös-ÉP I.

Budafoki LC

2

0

10. 40

Pilis

CVSE

1

1

11. 00

KLC KTE SI

KHTK

1

1

4   forduló

11. 20

SC Hírös-ÉP I.

Pilis

6

0

11. 40

KHTK

Budafoki LC

3

0

12. 00

CVSE

KLC KTE SI

1

3

5   forduló

12. 20

Budafoki LC

KLC KTE SI

2

3

12. 40

SC Hírös-ÉP I.

CVSE

5

0

13. 00

KHTK

Pilis

4

0

 

Helyezés

Mérkőzés

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Rúgott

Kapott

Pont

Torna válogatott

1

KHTK

5

3

2

0

14

3

11

2

SC Hírös ÉP

5

3

1

1

15

4

10

3

KLC KTE SI

5

3

1

1

9

5

10

4

CVSE

5

1

1

3

4

13

4

5

Pilis LK

5

1

1

3

2

17

4

6

Budafok LC

5

1

0

4

8

10

3

 

 

Velünk Magadért

gyermeklabdarúgó kupa

U10 korcsoport

Jegyzőkönyve

 

1   forduló

14. 00 SC Hírös-ÉP UFC 0 1
14. 20 KLC KTE SI Tiszakécske 4 1
Pihen: Pilis

 

2   forduló

14. 40 Pilis UFC 1 0
15. 00 SC Hírös-ÉP Tiszakécske 0 0
Pihen: KLC KTE SI

 

3   forduló

15. 20 UFC KLC KTE SI 0 3
15. 40 SC Hírös-ÉP Pilis 3 1
Pihen: Tiszakécske

 

4   forduló

16. 00 UFC Tiszakécske 2 0
16. 20 KLC KTE SI Pilis 3 0
Pihen: SC Hírös-ÉP

 

5   forduló

16. 40 SC Hírös-ÉP KLC KTE SI 0 2
17. 00 Tiszakécske Pilis 2 0
Pihen: UFC

 

 

Helyezés

Mérkőzés

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Rúgott

Kapott

Pont

Torna válogatott

1

KLC KTE SI

4

4

0

0

12

1

12

Kovács Ádám

2

UFC

4

2

0

2

3

3

6

Melján Dávid

3

SC Hírös ÉP

4

1

1

2

3

4

4

Hideg Isván

4

Tiszakécske

4

1

1

2

3

6

4

Lovas Zsombor

5

Pilis

4

1

0

3

2

8

3

Rideg László

 

 

Velünk Magadért

gyermeklabdarúgó kupa

U11 Korcsoport

Jegyzőkönyv

„A” csoport

1   forduló

12.00 Kiskunfélegyházi   HTK UFC 0 6
12.40 Pilis LK CVSE 0 1

 

2   forduló

13.20 Kiskunfélegyházi   HTK CVSE 2 5
14.00 UFC Pilis LK 0 3

 

3   forduló

14.40 Kiskunfélegyházi   HTK Pilis LK 0 3
15. 20 UFC CVSE 0 0

 

Helyezés

Mérkőzés

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Rúgott

Kapott

Pont

Torna válogatott

1

CVSE

3

2

1

0

6

2

7

Prumek János

2

Pilis LK

3

2

0

1

6

1

6

Zséni Máté

3

UFC

3

1

1

1

6

3

4

Nagy Márk

4

KHTK

3

0

0

3

2

14

0

Makány Bálint

 

 „B” csoport

1   forduló

12.20 SC Hírös-ÉP KLC KTE SI 4 0
13.00 Solti FC Szentmiklósi FS 2 1

 

2   forduló

13.40 SC Hírös-ÉP Solti FC 1 2
14. 20 Szentmiklósi FS KLC KTE SI 1 1

 

3   forduló

15. 00 SC Hírös-ÉP Szentmiklósi FS 2 0
15. 40 Solti FC KLC KTE SI 0 0

 

Helyezés

Mérkőzés

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Rúgott

Kapott

Pont

Torna válogatott

1

Solti FC

3

2

1

0

3

3

7

Vass Gábor

2

SC Hírös ÉP

3

2

0

1

7

2

6

Csákó Patrik

3

KLC KTE SI

3

0

2

1

1

5

2

Berta Marcell

4

Szentmiklósi FS

3

0

1

2

2

5

1

Szűcs Márton Bendegúz

 

 

Helyosztók

 

 

7 helyért

16.20

Szentmiklósi FS

KHTK

3

1

 

 

5. helyért

16.40

KLC KTE SI

UFC

2

2

Hetesekkel a KLC KTE SI

 

3 helyért

17.00

SC Hírös ÉP

Pilis LK

2

0

 

 

1 helyért

17.20

Solti FC

CVSE

1

0

 

Hozzászólások kikapcsolva more...

Looking for something?

Use the form below to search the site:

Still not finding what you're looking for? Drop a comment on a post or contact us so we can take care of it!

Blogroll

A few highly recommended websites...